İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alanlar Beyaz eşya, klima, mobilya ürünleri, kombi, elektrikli ev aletleri, elektronik, ses sistemi. Televizyon, sinema sistemi alım ve satış hizmetlerini vermektedir. İkinci el olarak almak veya satmak istediğiniz tüm ürünleri nakit olarak günlük değerinde satın alıyoruz.

Yapmanız gereken bize ulaştıktan sonra Whatsapp numaramız olan 0545 692 87 34 numarasına satmak istediğiniz eşyanın fotoğrafını çekmek ve bize yollamak, eşya fotoğraflarınız tarafımıza ulaştıktan hemen sonra resim detaylarını inceleyerek tarafınıza ortalama bir fiyat verilir, bu fiyat sizin de satmak istediğiniz bir fiyat aralığına yakınsa ekibimizi adrese göndeririz. Ekibimiz ürünlerinizi yerinde inceleyerek tam fiyatını verirler böylelikle asla mağdur olmaz ve 2.el eşyalarınızı gerçek değerinde satmış olursunuz.

2.El ve Az Kullnılmış Garantili Ürün Alımı.

Sadece 2. El eşya değil sıfır olarak aldığınız eşyaları değerlendirmek veya farklı bir ürünle değiştirmek isterseniz. Bu ürünleriniz içinde yardımcı oluruz. Antika eşya alımı: Antika eşyalar hatıra değeri taşıyan, koleksiyon olarak vitrinimizde duran veya alıp, satmak için biriktirilmiş olan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Değeri genelde maddenin neden yapıldığına ve ne amaç taşıdığına göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden ürünü yakinen görmek isteriz ki gerçek değerini hesaplayabilelim aksi taktir de hem alıcı, hemde satıcı için zarar söz konusu olabilir.

2.El Eşya Alım Süreci.

Soru: İkinci el eşya alımı ne kadar hızlı gerçekleşiyor?

Cevap: Eşyalarınızın alım işlemleri fiyat verildikten çok kısa bir süre sonra gerçekleşir, adresiniz müşteri temsilcimiz tarafından alınır ve hemen işleme konur.

Satın Aldığımız 2.El Eşya Grupları.

İkinci el eşya alımlarının hangi kategorileri barındırdığından kısaca bahsedelim. Beyaz eşya ürünleri; çamaşır, bulaşık, çamaşır kurutma makineleri, buzdolabı (derin dondurucu, no frost, dikey ve yatay derin dondurucu). Sola fırın, ankastre fırın, solo ve ankastre ocaklar, solo ve ankastre davlumbazlar, elektrikli sobalar, panel ısıtıcılar vb. Birçok ürün grubu vardır.

Klima Split ve salon tipi, Kombi (yoğuşmalı ve bacalı) yanı sıra aklınıza gelebilecek bir sürü dayanıklı ev aletlerini satın alıyoruz.

Mobilya ürünleri; yemek odası, yatak odası, oturma grubu; koltuk, kanepe, çekyat, berjer, televizyon sehpası, tv ünitesi

Elektronik ürünler; bilgisayar, ses sistemi, sinema sistemi, amfi, televizyon ( led, plazma, lcd ) gibi.

İkinci El Eşya Satın Aldığımız Yerler

İkinci el eşya alan yerler: İstanbul Avrupa yakası; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

İstanbul Anadolu yakası: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

İstanbul'un her neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçebilir, almak yada satmak istediğiniz tüm eşyalar hakkında detaylı bilgiyi alabilirisniz. Spot beyaz eşya, televizyon, klima, kombi gibi elektrikli ev aletlerinin satışında 6 ay garanti verilmekteedir, böylelikle satın alımış olduğunuz eşyaları güven içerisinde kullanabilirsiniz.

İletişim: 0545 692 87 34

Sosyal Linkler

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler;

Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Sancaktepe, Maltepe, Beykoz, Sultanbeyli, Şile İstanbul genelinde 2.el eşya alanlar Avrupa yakası için kurulum ücreti ödemelidir, bu durum; Anadolu yakası genelinde ücretsizdir.
Copyright © 2017 Ümran Spot - Web Tasarım Ünvan Bilişim