Ümran Spot Blog

Kartal İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul Kartal ikinci el eşya alanlar olarak beyaz eşya, kombi, televizyon, klima ürünleri başta olmak üzere mobilya ve elektronik aletleri de satın almaktayız.

Günlük hayatımızda sürekli olarak pek çok farklı eşyayı kullanmaktayız. Eşyaları satın alırken ise belirlenmiş olan belirli fiyatları ödemekteyiz.

Eşya alımlarında insanlar sıfır eşya tercihini geçmiş dönemlerde bırakmış durumdadırlar. Çünkü günümüzde gerek doğal dengenin korunması, gerek maddi güç ile ilgili yaşanan sorunlar ve insanların bilinçlenmesi eşyaların tek sefer kullanılıp daha sonra hurda haline çevrilmemesi için farklı bir değer biçilmesi gerektiğini ortaya sunmaktadır.

Kartal ikinci el eşya alanlar

Avrupa’da oldukça yaygın olan bu ikinci el eşya uygulaması ülkemizde de son yıllarda ciddi manada dikkat çekmektedir. Kartal ikinci el eşya alanlar olarak bizler bu konuda müşterilerimizin hizmetine pek çok farklı alanı sunmaktayız.

İkinci El Eşya Alımını Nasıl Yapıyoruz?

Kartal ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızın ikinci el olarak alımını gerçekleştirmektedir. Yani evinizde ikinci el olan, kullanmayı düşünmediğini, değiştirmeyi düşündüğümüz eşyalarınız var ise bizimle iletişime geçerek bu eşyaların tarafımızca alınmasını sağlayabilirsiniz.

Böylelikle evinizde bulunan eşyaların hem hurdaya dönüşmesini engellemiş hem bu ürünlerden kâr etmiş olabilirsiniz.

Kartal ikinci el eşya alanlar iletişim

Bu şekilde elinizde bulunan ve kullanmadığınız eşyaların atıl durumda bir köşe de beklemesinin önüne geçmiş olursunuz.

İkinci el eşya alımında öncelikli olarak bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçtikten sonra müşterilerimizin eşyalarını incelemek için bulundukları yere gitmekteyiz. Daha sonrasında eşyanın değeri müşteriye ödenmekte ve eşyaları mağazamıza getirmekteyiz.

İkinci El Eşya Değerlendirme Nasıl Oluyor?

Sizlerde evinizde bulunan eşyaların hem başka insanların işine yaramasını istiyorsanız hem de bu eşyalar üzerinden de kazanç elde etmeyi düşünüyorsanız mutlaka Kartal ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçmelisiniz. Eşyalarınızın fiyatlandırmaları konusunda firmamız oldukça özenli bir çalışma yürütmektedir.

Firmamız eşyalarınızın ikinci el piyasa değerine uygun şekilde fiyatlandırmasını yapmaktadır. Yani elden çıkarmayı düşündüğünüz eşyaların incelemesini gerçekleştirdikten sonra sizlere sizin de memnun kalacağınız bir fiyat sunmaktayız.

Fiyatı onaylamanızın ardından ödememizi gerçekleştirerek eşyanızı evinizden almaktayız. Sizler de 2. el eşyalarınızı elden çıkarmak istiyor iseniz bizlere fotoğrafını göndererek veya bizimle iletişime geçerek elinizde ki eşyaları değerlendirebilirsiniz.

Hangi Tür İkinci El Eşyaları Alıyoruz?

Bilindiği gibi ikinci el sektörü oldukça geniş bir alandır. Pek çok alanda ikinci el eşyanın alımı gerçekleştirilmektedir. Bizlerde firma olarak evinizde bulunan pek çok eşyanın ikinci el alımını gerçekleştirmekteyiz.

Kartal ikinci el eşya

Gardıroptan televizyon ünitesine, koltuk takımından yatağa kadar pek çok ürünü bizlere yerinde satabilirsiniz. Bunun dışında elektronik eşyalarınızın da yine firmamıza vererek elden çıkartabilirsiniz. Yenilemek istediğiniz herhangi bir eşyanız var ise bizimle iletişime geçerek elinizde ki bu ürünleri nakite çevirmeyi başarabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İkinci el eşya alım yapan pek çok farklı firma bulunmaktadır. Biz Kartal ikinci el eşya alanlar olarak bu hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın ederini sizlere ödememizin yanı sıra herhangi bir nakliye ücreti ödemeden eşyalarınızı evinizden alma avantajı da sunmaktayız. Pek çok ikinci el ilan sitesinde eşyalarınızı elden çıkartabilmenin mümkün olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat burada pek çok insanla muhatap olmanız gerekebilir.

Günler süren ilan sürecini bekleme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bizim ile iletişime geçerek ilan sitelerinden çok daha yüksek fiyata eşyalarınızı satmanız mümkün.

Ayrıca herhangi bir nakliye veya kargo ücreti ödemediğiniz için de karınız cebinize kalacaktır. Pek çok farklı insanla muhatap olmamak zorunluluğu, telefon numaranızın yayılmaması avantajlarını da düşünecek olursanız muhakkak ikinci el eşyalarınız için bizleri tercih etmelisiniz.

İkinci el Beyaz Eşya

İkinci el beyaz eşya alımında beyaz eşya alımı ile ilgili olarak merak edilen pek çok ayrıntı olmaktadır.

Kullanmış olduğunuz beyaz eşyayı yenisi ile değiştirmek istediğiniz zaman eski eşyanızın kullanılabilirlik durumu var ise bizler değerinde bu ürünleri satın almaktayız. Beyaz eşyanızın fotoğraflarını bize ilettikten sonra sizlere bir teklif göndermekteyiz. Teklif hususunda anlaşırsak eşyalarınızın teslimatını almaktayız.

Kartal ikinci el beyaz eşya alanlar

Beyaz eşyaların çalışır durumda olması önemli bir kriterdir. Bunun dışında eşyanızda bulunan ufak tefek deformasyonlar ise firmamız için herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, ankastre set gibi pek çok ürünlerin alımını gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde beyaz eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız eşyalarınızı Kartal ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bizlere satabilirsiniz.

İkinci El Mobilya

Kartal ikinci el mobilya alanlar olarak mobilyalarınızı satma düşünceniz var ise yine bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Gardırop, şifonyer, koltuk takımı, köşe takımı, masa takımı, sehpa gibi pek çok ürünün alışını gerçekleştirmekteyiz. Evinizde kullanmaktan sıkıldığınız, değiştirmeyi düşündüğünüz bütün mobilyalarınıza talibiz. Bizler ile iletişime geçerek mobilyalarınızın özelliklerinden bahsedip daha sonrasında ileteceğiz fotoğraflar ile fiyat alabilmeniz mümkün.

Kartal ikinci el mobilya alanlar

Sizlere vermiş olduğumuz fiyatlar piyasada ikinci el ürün alışı gerçekleştiren firmalar arasında en iyi sırada diyebiliriz. Vermiş olduğumuz fiyat değerlendirmesini kabul ederseniz ürünlerin demontaj ve taşınma işlemlerini firma olarak gerçekleştirmekteyiz. Ödemenizi gerçekleştirip eşyalarınızı alıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Sizde evinizde pek çok eşyanın değiştirilmesini düşünüyorsanız veya kullanmadığınız eşyaların başka insanların işine yaramasını istiyorsanız muhakkak firmamızın iletişim numaralarından veya internet adresi üzerinden iletişime geçin. Böylelikle hem evinizdeki eşyaların maddi olarak değerini cebinize alırken aynı zamanda sizin ihtiyacınız olmayan ürünleri başka insanların kullanmasına da vesile olacaksınız.

Firma çalışanlarımız sizin de uygun olduğunuz zamanda eşyaların alınmasını sağlamaktadır. Bunun dışında soracağınız herhangi başka bir soru var ise de çalışan arkadaşlarımız sizleri büyük bir memnuniyetle dileyecekler ve en uygun çözümü size sunacaktır.

İkinci el alanlar firmamız hakkında

İkinci el eşya sektörü oldukça geniş bir sektördür. İkinci el eşya alanlar Kartal olarak bizler ise bu sektörde iz bırakan bir firmayız. Pek çok müşterimiz yıllardır sürdürmüş olduğumuz çalışma politikasından oldukça memnun kalmaktadır. Müşterileri eşyaları ile ilgili olarak herhangi bir hayal kırıklığına uğratmamaktayız.

Eşyaların fiyatlandırması konusunda sizleri de tatmin edecek bir sistem sunduğumuz için memnuniyet odağımız oldukça yüksektir.

Bunun dışında eşyaların teslim alınması sırasında da evinizde herhangi bir kargaşaya sebep olmadan pratik bir şekilde eşyaların sökülüp taşınmasını sağlamaktayız. Firmamız ile ilgili olarak sormak istediğiniz pek çok soruyu bizlere iletebilirsiniz.

Her sorunuza samimi bir şekilde cevap bulabilirsiniz. Sizlerle ikinci el eşya alım konusunda çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Sizlerde ikinci el eşya alım ile ilgili dürüst ve güvenilir bir firma arayışı içinde iseniz Kartal ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kartal ikinci el eşya satın aldığımız yerler ve bölgeler:

Kartal ikinci el eşya satın aldığımız yerler ve bölgeler: Atalar mahallesi, Petroliş, Esentepe, Karlıktepe, Kordonboyu, Yukarı, Orhantepe, Cevizli, Gümüşpınar, Orta, Soğanlık Yeni, Topselvi, Yalı, Yunus, Çavuşoğlu, Uğurmumcu, Yakacıkyeni, Cumhuriyet, Çarşı ve Hürriyet mahallesi.

İstanbul kartal bölgesinden haftanın her günü eşya satmak için bizimle iletişime geçebilir anında hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken eski eşyaların fotoğraflarını atmak ve hemen fiyat almak, işte hepsi bu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir