Hakkımızda

Ümran Spot Ümraniye Çetin Emeç parkınında üzerinde bulunduğu Cengiz Topel caddesi üzeri spotçular çarşısında beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin alım ve satış hizmetlerini vermektedir.

Dayanıklı ev aletlerinin çalışma prensiplerini bilen servis alt yapısına sahip takım arkadaşlarıyla sizlere klasik piyasa hizmetlerini yıkarak müşteri memnuniyet odaklı vizyonuyla haftanın altı günü 08:30 ile 19:30 arasında hizmet vermekteyiz.
Beyaz eşya ürünlerinizin değerine değer katıyoruz, yeni bir ürün almaya karar verdiniz veya taşınırken eski cihazlarınızdan kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz, eşyalarınızı değerinde alırken revizyonlarını yaptıktan sonra yeni sahiplerine 2.el spot olarak kavuşturuyoruz.

Ümran Spot olarak beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerini satışa hazırlarken cihazların tüm bakım ve narımlarını detaylı bir şekilde yapmaktadır. Bulaşık, çamaşır, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, fırn, ocak, davlumbaz, ankastre fırın, televizyon lcd veya led tv yanı sıra kombi, siplit, salon tipi klimalar GARANTİLİ olarak satışa sunulmaktadır.

ikinci el eşya alanlar veya yerlere ihtiyacınız var ve eşyalarınızı değerinde satmak istiyorsunuz, haftanın tüm günü sabah 08:30 ile akşam 22:00 saatleri arasında WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2.el veya sıfır eşyalarınızın fotoğrafını 0534 601 91 21 numaralı telefona atın anında fiyat verelim, üstelik ikinci el eşyalara gereken değeri veriyor ve nakit satın alıyoruz.

2.el beyaz eşya, klima,kombi,televizyon veya obilya gibi ürünlerinizi değerinde satmak, başka bir ürünle takas etmeyi düşünürseniz bu şekilde tekliflere açığız.