Ümran Spot Blog

Şişli İkinci El Eşya Alanlar

Şişli ikinci el eşya alanlar olarak 2.el mobilya, beyaz eşya, klima, kombi ve televizyon gibi tüm ev eşyalarınızı komple veya tek parça olarak satın alıyoruz.

Şişli merkez ve çevre semtlerde yaşadığınız ortamları değiştirmek için eski olan eşyalarınızı elden çıkarmak istediğinizde biz şişli 2.el eşya alanlar olarak sizlere en kısa sürede hizmet vermek için buradayız. Eski ev eşyalarını değerinde satmak ve en iyi şekilde elden çıkarmak biz eski eşya alanlarla mümkün olacaktır.

şişli ikinci el eşya alanlar

Şişli denize sahili olmayan yirmibeş (25) mahallesiyle birçok kişiye modern ticaret merkezleriyle istihdam sağlayan İstanbul’un oldukça güzel bir ilçesidir. Şişli’nin kalabalık olması ev değişikliği yapan ve yeni gelen insanlarla sirkülasyonu oldukça yüksektir.

Günümüzde temel ihtiyaçların pahalı karşılanmasını minimuma indirmek, yaşam kalitesini sürdürmek için gereklidir. Evde yaşam için temel ihtiyaçların sayısı çok ve pahalı satın almalar olacağından 2.el veya spot ürünlere yönlenen insanlar masrafları ikinci elle yarı, yarıya azaltmaktadır.

İkinci el eşya bir insan için artık elden çıkması gereken bir eşya olurken, diğer bir insan içinse ihtiyaç olmaktadır. Temel ihtiyaçların ucuza karşılanması yaşam içerisinde rahat bir nefes olmanın en kolay yoludur, bu yüzden 2.el eşya tercih sebebi olacaktır.

Şişli çevresinden ikinci el eşyalarınızı hızlı ve güvenli satmak için biz Şişli ikinci el eşya alanlar olarak hafta içi sabah 08:30 ile 23:00 – Hafta sonu 09:30 ile 22:00 saatleri arasında eşya alım hizmet vermekteyiz.

Şişli ikinci el eşya alanlara 2.el beyaz eşya, klima, kombi, televizyon, mobilya satmak istediğinizde en basit ve kısa yolları sizlere bahsedelim.

  • Satmak istediğiniz ev eşyasının detaylı fotoğrafını bir kaç açıdan çekin.
  • Eşyanın durumuyla ilgili detayları kafanızda toparlayın. (arızalar, paslar, çizik ve kırıklar) hakkında bilgili olun. Aksi takdirde konuşulanın tersine bir hata çıkarsa gelen eksper fiyat değişikliği nedeniyle sizi şaşırtabilir.
  • Tüm hazırlıklarınız tamamsa bir resim gönderme uygulamasıyla bizlere atın ve fiyat için birkaç dakika bekleyin.
  • Fiyat belirlemesi yapan takım arkadaşlarımız tarafınızı sesli veya görüntülü arayarak alış fiyatını ve zamanını yaklaşık olarak vereceklerdir.
  • Fiyat ve zaman için anlaşan taraflar için tarafımızdan söz verilen zamanda sizleri ziyarete geleceklerdir.

Tüm yapmanız yukarda yazılış olan detaylar aslında çok basit 2.el eşyanın fotoğrafını çekip atmak, Şişli’de bulunduğunuz adresi yazmak, hepsi bu kadar.

Şişli Çevresinden ikinci El Eşya Satın Aldığımız Yerler.

Şişli çevresinden ikinci el eşya satın aldığımız yerler için detaylı arama yapmanızı ve hangi bölgelere ikinci el eşya alım hizmeti verdiğimizi buradan öğrenebilirsiniz.

Şişli ikinci el eşya aldığımız mahalleler; 19 Mayis, Bozkurt, Cumhurİyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Eskİşehİr, Ferİköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazİ, Halİde Edİp Adivar, Halİl Rifat Paşa, Harbİye,
İnönü, İzzet Paşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Mecİdİyeköy, Merkez, Meşrutİyet, Paşa, Teşvİkİye, Yayla mahalleleri ve semtleri.

Hafta içi ve sonu ikinci el eşya satmak için bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir