Ümran Spot Blog

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar

kadıköy ikinci el eşya alanlar

Kadıköy ikinci el eşya alanlar mobilya, beyaz eşya, televizyon kombi ve klima gibi 2.el eşyalarınızı nakit alıyoruz, antika gibi değerli eşyalar için de arayın.

Kadıköy ikinci el eşya için uygun bir semtimiz, onlarca insanın merkez olarak kullandığı Kadıköy yerleşim olarak kalabalık ve ulaşım olarak kolay bir yer olması nedeniyle çokça tercih edilmektedir.

İş hayatı içerisinde en büyük korkumuz olan ulaşım Kadıköy gibi semtler sayesinde oldukça kolay olmuş ve deniz, kara gibi kolay bağlantıları sayesinde tercih edilir olmuştur. Öğrenci, memur veya özel sektör çalışanları merkez bölge olması nedeniyle talep oldukça fazladır.

Kadıköy’e taşınan insanlar yeni eşya aldığı gibi 2.el ev eşyası da satın almakta veya Kadıköy’den farklı bir adrese gidenler eski 2.el eşyalarını satmaktadır. Eşya satış ve alış süreci planlama dışında olduğundan veya mesai yoğunluğundan pek fazla zaman ayırmadan halledilmesi gereken bir iş gibi gözükse de yorucu ve sıkıcı olabiliyor.

şişli ikinci el eşya iletişim

Ev ve Ofis eşyalarını hemen satıp elden çıkarmak istediğinizde tüm eşyaları Kadıköy ikinci el eşya alanlara bir telefonla satabilirsiniz.

Ev ve Ofis eşyalarınızı spot, ikinci el ve yeni olarak satın almak istediğinizde ise yine bizimle Kadıköy bölgesinden iletişime geçebilirsiniz.

Biz ikinci el eşya alanlar olarak İstanbul’un tüm semtlerine Kadıköy’den hizmet vermekle beraber farklı bölgede bulunan mağazalarımızla satış hizmetleri de vermekteyiz.

İkinci el eşyalarınız beyaz eşya, televizyon, mobilya olabilir, değerli diğer eşyalar da hafta içi ve sonu bizlere sabah 09:00 ile 23:00 saatleri arasında satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını çekerek atın hemen fiyat alın.

Kadıköy ikinci el eşya satın aldığımız yerler: Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa mahalleleri

Kadıköy eşya aldığımız semtler; Ayrılıkçeşme, Bahariye, Çatalçeşme, Çemenzar, Çiftehavuzlar, Haydarpaşa, İbrahimağa, Kalamış, Kızıltoprak, Kurbağalıdere, Kuyubaşı, Moda, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Şenesenevler, Yeldeğirmeni, Ziverbey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir